Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Catering dla firm - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Konferencja, warsztaty lub ważne spotkanie biznesowe – każda większa firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli na urządzanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Szkolenia i konferencje biznesowe to spotkania trwające z reguły po 7-8 godzin, często nawet przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program prelekcji, między którymi zaplanowane są najczęściej trzy kwadransowe przerwy, podczas których nie da się spożyć kompletnego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie dłoni czy garnituru. Usługa cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zatroszczy się o to firma świadcząca usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niesłychanie potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to także sposobność kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie przedmiotów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który stoi na stołówkach firm, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji bądź płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]