Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie sali na 18 w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć w przypadku niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy żadnych przyjęć ze znajomymi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie przełomowe momenty życia, których właściwe uczczenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie osiągnięcie pełnoletności, czyli “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź ogromną imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach powszechnych, pić i nabywać alkohol, zaczyna płacić podatki czy starać się o posady urzędnicze. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Można znowu zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Na ogół paru przyjaciół postanawia urządzić razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni smaczne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Lokal na 18 urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Nie da się ukryć osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali też jest niezmiernie ważny, aby uczestnicy całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Trzeba więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoły z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]